................... >InfoO ..............................//////////...............................WebMiss: >Týn~Elli$*
................... >FUN.................................//////////..................................Blog: irca.blog.cz
....................>Citátky............................////...............................................Hosting: blog.cz
....................>Pixell$...................................................................................Design by: ME!
....................>Avatar$..............................................................................................................

Říjen 2008

Bleskovka č.59-Halloweenská

31. října 2008 v 21:46 | Irča
 1. ahojíQ
 2. jak se po dnešku máme
 3. slavíš Halloween¨
 4. proč
 5. těšíš se na zítra
 6. půjdeš na dušičky ( zítra )
 7. hlasni plsík pro irca.blog.cz tady →CLICK←
 8. kolikátý to byl hlásek
 9. chceš diplomek, nebo ikonku
 10. co na diplomek ( pokud chceš diplomek )
 11. co chceš na ikonku pokud chceš ikonku
 12. papíQ
 13. zítra budou diplomky okiseQ ( ozvu se na blog )

Diplomky za SonZvíře

31. října 2008 v 18:17 | Irča

Diplomky za SonBlog

31. října 2008 v 18:08 | Irča

Vyhlášení Sonz

31. října 2008 v 17:47 | Irča
takhle vypadalo finále
Igor-tygr22 % (4 Hlasy)22 %4 Hlasy
Nika-kočka78 % (14 Hlasy)78 %14 Hlasy
Nika vyhrála a dostane diplom
Igor je opět druhý a opět dostane diplom za 2.místo

vyhlášení!!

31. října 2008 v 17:46 | Irča
SonBlog vypadal takhle v posledním kole ( ve finále )
Igor31 % (5 Hlasy)31 %5 Hlasy
Rominka69 % (11 Hlasy)69 %11 Hlasy
vyhrává Rominka!!!!!
získává diplomek
ale Igor taky !!! Akorát za 2.místo

Ozdůpka do pokoje

31. října 2008 v 17:37 | Irča

Super nápad, koukni se na celý článek XD

Kliknutím obrázek zavřete.

Moje diplomky 1

31. října 2008 v 17:23 | Irča

Helloween!!!

31. října 2008 v 15:53 | Irča
dneska je Helloween víte to?? No jestli ne, tak jsem vám to právě řekla. někteí lidé to v¨šak slaví až 1.11. No ale správně to má být 31.10. Budete ho slavit, protože začne už za několik hodin!!!! 1.11. jsou dušičky a proto to slaví na dušičky. My to sice nijak neslavíme, protože se mocinky stydím někam chodit po vesnici a strašit. Ale Helloween je super věc. Víte co to vůbec zanmená Helloween?? No je to správně "konec léta" a proto se to taky slaví na ty Dušičky. Za dveře se dávájí různé lucerny a tykve, které si nějak vyřežete. moc se mi to líbí ale nemáme ji. Škoda. Ale pokud jste milovníci strašící atmosféry doporučuji.
Pkud chceš kopírovat, pouze s ikonkou!!↓

Historie-Helloween

31. října 2008 v 15:44 | Irča
Všechno to počalo v jedné malé zapadlé zkušebně v Hamburku,kde se spolu sešli kytaristé Kai Hensen a Piet Sielck, kteří působili v kapele Gentry. Nejdříve se jmenovali Second Hell a následně Iron Fist. V tomto rozjezdovém období doplnil skupinu bubeník Ingo Schwichtenberg a basák Markus Grosskopf. V roce 1982 nečekaně opustil kapelu Piet Sielck a tím skupina ztratila zkušebnu. Nějaký ten pátek uběhl a skupina opět získala zkušebnu a Kai Hensen přivábil do své sestavy i Michaela Weikatha z Powerfoll. Naposledy kapela změnila název na staré známé Helloween.
Helloween se v letech 1984 podíleli 2 skladbami na projektu Death Metal Sampler,který vydávalo Noise Records,s ním pak sepsali smlouvu. Následně nato vyšla jejich první nahrávka-Mini LP Helloween. V roce 1986 chlapci vypustili desku Walls Of Jericho,kde předvedli světu svůj nový styl-pověstný speed/metal (do této doby speed/metal neexistoval a Helloween jsou považováni za zakladatele speed/metalu) Tímto albem se Helloween dostali mezi největší naděje evropské hudební scény. Aby toho nebylo dost, tak skupina získala nového člena-mladého a talentovaného zpěváka Michaela Kiskeho.
V roce1987 začíná jejich nejslavnější období -v těchto letech se Helloween stali snad nejoblíbenější a nejposlouchanější kapelou v Evropě!! Proto vydávají své další album Keeper Of The Seven Keys part 1,které si našlo další fanoušky a taky si vydobylo přední umístění v hitparádách. V brzké době potom vydali desku Keeper Of The Seven Keys part 2, které bylo taktéž velice žádané. Tyto 2 alba jsou považovány za nejlepší výtvory Helloween.
Po těchto úspěšných obdobích následovalo velkolepé turné (1988),V průběhu turné se stala nemilá věc- Kai Hensen,tento bravurní kytarista a vůdce skupiny odešel… Proto skupina rychle našla kytaristu Rolanda Grapowa, který Hensenovi nesahal ani po kotníky . Místo vůdce přebral Michael Weikath,ten však nebyl zrovna schopný. O rok později sice vydávají live album Live in The UK, ale to je tak všechno na co se zmohli. Proto tady končí slavná éra Helloween.
V letech 1990-1993 má kapela vůbec nejhorší období v historii a proto není divu,že kapelu opouští bubeník Ingo Schwichtenberg a zpěvák Michael Kiske.Ještě než odešli společně vydali alba Pink Bubbles Go Ape a Chameleon,ty však skončila naprostým skandálem. V této době ztrácí skupina velkou část svých fanoušků.
V roce 1994 polorozpadlá skupina začíná hledat nové členy. Každý byl udiven nad tím,že se získali vynikajícího zpěváka Andiho Derise z Pink Cream 69 a bubeníka též výborných kvalit Uliho Kushe z Gamma Ray. V době,kdy Helloween už snad každý zavrhl chytá skupina v novém složení druhý dech a to albem Master Of The Rings,ve kterém nám chlapci opět představují svoji původní tvrdost a rychlost. Podobnou cestou se ubírá o něco tvrdší a intenzivnější album The Time Of The Oath. Tyto dvě desky ukázali,že Helloween chtějí být opět tak žádaní, jako tomu bylo v 80. letech. Ajen to potvrzují vydáním 2CD High Live.
V roce 1998 vychází další vynikající album Better Than Raw , následně doplněné turné. V roce 1999 oslavili 15 let od svého založení a jako dárek nadělili posluchačům album Metal Jukebox,které obsahuje překopávky od známých skupin (např. od Abby,Beatles,Scorpions…).
V roce 2000 přichází kapela s novým albem The Dark Ride ,kde chlapci vsadili na zvuk podladěných kytar. Toto album je tvrdšího rázu, jak bývá u Helloweenů zvykem ,ale přesto se toto album moc neuchytlo. Později řekli své sbohem Uli Kush a Roland Grapow. V roce 2002 konečně skupina našla nástupce-bubeníka Marka Crosse z Metallium a kytaristu Saschu Gerstnera z Freedom Call. O rok později,kdy se nahrává další deska onemocněl mononukleózou Mark Cross. Z tohoto důvodu ho dočasně zastoupil Mickey Dee z Motorhead a dále skupině vypomohl Mark Stefan, který je nyní právoplatným členem.
A konečně v roce 2003 Helloween vypustili album Rabbit Don't Come Easy. V tomto albu je odlišný zvuk kytar a není již tak tvrdé, jako ty předcházející...V roce 2005 vydali dalšího nástupce Keeper of seven keys - the Legacy a připravují další v pořadí již čtvrté album Keeper ,které by mělo vyjít 31 srpna roku 2007.

Avatáry fialové

31. října 2008 v 15:34 | Irča
Kopírovat ze zdrojem ! pls

Ikonka pro Rominku

31. října 2008 v 15:27 | Irča
tato ikonak je pro Rominku

Prosím o hláseQ

31. října 2008 v 15:19 | Irča
prosím vás, potřebuju další hláseQ a jsem tam jako www.irca.blog.cz a to ↓

Tady


Diploky for my new SB

31. října 2008 v 15:02 | Irča
Klávesové znaky

31. října 2008 v 14:50 | Irča
alt + 1 = ☺
alt + 2 = ☻
alt + 3 = ♥
alt + 4 = ♦
alt + 5 = ♣

deníček na 31.10.2008

31. října 2008 v 14:32 | Irča
← datum - 31.10.2008
← hodiny - 14:33
← počasí - nádherně aq teplo
← jídlo - nic
← pití - nic
← oblečení -tričko a krťasy
tv.gif image by spookys-graphix← TV - nic
← Music - něco sem něco tam
online.gif image by spookys-graphix← ICQ - offline s brýlema
← PC - blog
← škola - Supíq
← nálada - Supíq
← doplňky - gumka

Na téma kerslené

30. října 2008 v 19:29 | Irča
Téma:kreslené
Počet:8
Dojmy a zkušenosti:
1)Kreslené věcičky jsou uplně boží
2)jsou strašně roztomilý
3)nejjednodušeji se malují nebo kreslí

c.č.


Na téma love

30. října 2008 v 19:26 | Irča
Téma: Love
Počet:9
Zdrojík:tu

Pixelky i do deníčku

30. října 2008 v 19:23 | Irča
Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: '000000', ctext: '000000', curl: '000000', simg: 0 }); //]]>


Něco o Helloweenu

30. října 2008 v 19:15 | Irča
Halloween si v našich krajinách většinou spojujeme s Amerikou - U.S.A. Tento svátek je však spjat s tradicemi a zvyky starých Keltu. Známí spíše jako "Samhain" a znamená to "Konec léta". V Evropě se též slaví jako "Dušičky". Tento výraz je u nás v České republice více zavedený.
Halloween se slaví poslední noc keltského roku, začínající západem slunce 31.října a trvající do východu slunce 1.listopadu. Jedná se o noc, kdy předěl mezi světem živých a královstvím neživích je nejmenší. Je to nejmagičtější noc v roce.
V této nejmagičtější noci se dávají svítící lucerny vyřezané z lucerny nebo tykve před krytý vchod do domu nebo přímo do okna. Dnes je možné vidět svítící tykve i na trávnících nebo cestách před domem. Tato světla měla vítat zemřelé předky a zároveň sloužit jako ochrana proti zlomyslným duchům. Jako zdroj světla byly používány hořící kousky uhlí, později se do dýně usazovala svíčka.
Všechno to s dýní začalo v době kdy Evropští osadníci (především Irové) přijeli do Ameriky. Zde objevili praktickou věc: zde rostoucí v Evropě neznámé dýně jsou větší a lepe se hodí k vyřezávání než řepa používaná na starém kontinentě. Halloween tak nabral "druhý dech" a od 19. století je slaven dokonce ještě více než dříve.